Садивний матеріал

Всі державні лісогосподарські підприємства Львівського ОУЛМГ мають в наявності для реалізації декоративний садивний матеріал основних і другорядних деревних та чагарникових порід.

Крім цього створено 10-ть додаткових місць реалізації декоративного садивного матеріалу для потреб озеленення та благоустрою, де можна придбати різні види та форми деревних і чагарникових порід.

1. ДП «Боринське ЛГ» - розсадник біля контори лісгоспу за адресою смт. Бориня, де і буде проводитись реалізація садивного матеріалу.

2. ДП «Бродівське ЛГ» - павільйон по реалізації декоративного садивного матеріалу розташований в теплиці біля контори лісгоспу за адресою м. Броди, вул.Низька, 15.

3. ДП «Дрогобицьке ЛГ» - торговий павільйон організовано на базі Летнянського лісництва на території розсадника в кв. 9 вид. 19. Рекламні щити будуть встановлені в смт. Меденичі на відрізку автошляху Львів-Дрогобич.

4. ДП «Золочівське ЛГ» реалізаці проводиться біля контори лісгоспу с. Струтин Золочівський р-н, 72 кілометр траси Львів-Знамянка.

5. ДП «Жовківське ЛГ» реалізації буде проводитись в торговому павільйоні «Лісовичок», який знаходиться біля контори В’язівського лісництва (кв. 20 вид. 19) по трасі Львів-Сокаль, 6 км. від м. Жовква .

6. ДП «Радехівське ЛМГ» реалізація буде проводитись в Радехівському лісництві (кв. 4 вид. 6) біля садиби лісництва, яке розташоване біля автодороги Броди-Червоноград за 5 км. від м. Радехів.

7. ДП «Рава-Руське ЛГ» торговий павільйон по реалізації декоративного садивного матеріалу знаходиться в Річківському лісництві кв. 54 вид. 21.

8. ДП «Самбірське ЛГ» реалізація буде проводитись в Рудківському лісництві на розсаднику біля садиби лісництва. Розсадник знаходиться в м Рубки на віддалі 1,5 км. від автомагістралі Львів-Ужгород. Крім цього можна придбати садивний матеріал в торговому павільйоні «Лісовичок» в м. Самбір біля контори лісгоспу.

9. ДП «Сколівське ЛГ» реалізація декоративного садивного матеріалу буде проводитись в Любинцівському лісництві біля садиби лісництва, 634 км. автодороги Київ-Чоп.

10. ДП «Славське ЛГ» реалізація буде проводитись в торговому павільйоні «Лісовичок» в Тухлянському лісництві в с. Тухля яке розташоване на шляху до гірськолижного курорту Славськ.


Прайс-лист 

на декоративний посадковий матеріал

по підприємствам Львівського ОУЛМГ на 2018 рікКарта розміщення спеціальних місць реалізації декоративного садивного матеріалу

ЛАСКАВО ПРОСИМО

 

ОГОЛОШЕННЯ

25.01.2018Контактні дані осіб, відповідальних за реалізацію лісопродукції (дров паливних) в розрізі підприємств Львівського ОУЛМГ

25.01.2018ГРАФІК роботи телефонної «гарячої лінії» Львівського ОУЛМГ

Архів новин
«« грудень 2018
ПнВвСрЧтПтСбНд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Корисні посилання


 
 

© 2010 Львівське обласне управління лісового господарства
При використанні інформації посилання на
Львівське обласне управління лісового господарства обов’язкове